Nasza laureatka w wojewódzkim konkursie plastycznym OHP

Amelia Terlecka z kl.II gimnazjum została laureatką w konkursie plastycznym z zakresu poradnictwa zawodowego „Zawód a moja pasja” zorganizowanym przez Lubelską Wojewódzką Komendę OHP.

Ideą konkursu była popularyzacja poradnictwa zawodowego wśród młodzieży i kształtowanie świadomości dotyczącej planowania drogi edukacyjno-zawodowej, a także kształtowanie postaw otwartych na samorozwój i rozwój zawodowy. Zadaniem uczestnikakonkursu było własnoręczne, indywidualne wykonanie pracy plastycznej na jeden z dwóch tematów: „Zawód przyszłości za 10 lat” lub „Moja pasja”. Szkolnym opiekunem konkursu była psycholog Alicja Barcikowska.

Amelia, tak jak pozostali laureaci, otrzymała atrakcyjną nagrodę – tablet. Nagrodę wręczył pan Mariusz Ostrowski, dyrektor Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Chełmie.

Gratulujemy!