Wycieczka do Farmy Iluzji

7 czerwca 2023 r. uczniowie z klas I-IV szkoły podstawowej odbyli wycieczkę krajoznawczą do Mościsk koło Woli Życkiej w województwie mazowieckim. Kierownikiem wycieczki była Pani Anna Sędłak, a opiekunami byli wychowawcy poszczególnych klas.

Celem naszego podróżowania był Park Edukacji i Rozrywki, w którym uczniowie mogli się bawić, ale też uczyć i dociekać. Na Farmie Iluzji można było dostrzec wiele niesamowitych budowli, gigantyczne zabawki oraz miejsca pełne magii. Najwięcej wrażeń wywołały: Labirynt luster i Tunel zapomnienia. Wiele emocji, nawet wywołujących strach wzbudził u uczniów Grobowiec Faraona i Zakręcony domek. Ciekawym przeżyciem było wejście do Pokoju Amesa oraz do Latającej Chaty Tajemnic. Atrakcją wycieczki było spotkanie z piratem, ale także szukanie wyjścia z wiklinowego labiryntu.

Na Farmie dzieci mogły obcować z iluzyjnymi eksponatami typu: Magiczny Domek, Lewitujący kran i Studnia nieskończoności. W Świecie w skali makro uczniowie budowali z gigantycznych klocków, grali w ogromne szachy i byli krasnalami przy Meblach olbrzyma. Po obiedzie, w czasie wolnym wycieczkowicze mogli wypoczywać w Zatoce Piratów albo dalej korzystać z atrakcji Parku. Zjeżdżali na linie, pływali na tratwie, bawili się na Polu Dmuchańców i na drewnianym placu zabaw, albo degustowali lody gałkowe. To była wspaniała wyprawa, z której przywieźliśmy pamiątki, zdjęcia i wspomnienia.

galeria