Dzień dziecka i kiermasz z Fundacją Mam Marzenie

Długi weekend się zbliża, więc czas na wspominki z naszego Dnia Dziecka. Malowanie napisu, gry zespołowe, dzień bez plecaka, kiermasz z Fundacją Mam Marzenie, dmuchańce i tańce, zabawy, piękna pogoda, radość dzieci – bezcenne.

Ponadto wszystkie dzieci z klas I-III wzięły udział w konkursie plastycznym pod hasłem ,,Ogólnopolski Dzień Marzeń", organizowanym przez fundację ,,Mam marzenie", której przedstawicielka gościła w tym dniu w naszej szkole.

W swoich pracach plastycznych uczniowie starali się zwrócić uwagę na profilaktykę zdrowotną i prowadzenie zdrowego stylu życia. Celem konkursu było uświadomienie dzieci i dorosłych, że należy badać się profilaktycznie, obserwować uważnie swoje ciało i nie bagatelizować żadnych objawów chorobowych.

galeria