Wigilie Klasowe

I nadszedł już ten czas świątecznej zadumy, pełen uroku i radości z przyjścia na świat Zbawiciela. Choinka mruga gdzieś w pokoju, cukierkami przystrojona, czeka na małych łowców, którzy plan obmyślają jak tu słodki skarb zdobyć, żeby rodzice się nie zorientowali. Gdzieniegdzie prezenty jeszcze Mikołaj przyniósł i pod zielonym drzewkiem zostawił.

A że wszyscy byli tylko grzeczni lub jeszcze bardziej grzeczni niż bardziej 100 razy, to każdemu w ten szczególny czas choć uśmiech i miłość przynosi. Dlatego życzymy wszystkim rodzinnych świąt, spokojnych chwil, dużego rozmiaru czasu /takiego 2 XXL/ spędzonego razem, smacznych potraw o innych smakach niż pizza lub Drwal z Maca i zabawy na świeżym powietrzu, jeśli takie macie w okolicach. Wszystkiego najlepszego i świątecznego dla Was drogie przedszkolne i szkolne dzieciaki, dla Was drodzy rodzice, dla Was nauczyciele i pracownicy, dla wszystkich, którzy ten za długi wywód czytają i dotarli do jego końca. Dla nich szczególne życzenia. Wesołych Świąt!

Poniżej zdjęcia z klasowych wigilii z klas: 1-7

galeria