Mikołajkowy Kiermasz Charytatywny

W dniu 6 grudnia w naszej szkole odbył się kiermasz, którego celem było zebranie funduszy na pomoc potrzebującej rodzinie z naszej okolicy. Uczestników kiermaszu kusił smak i zapach przepysznych pizzy i domowych ciast: z wiórkami kokosowymi, piernika, szarlotki, sernika, babeczek, rurek z kremem...

 

Po degustacji tych pyszności każdy mógł spróbować wygrać w loterii upatrzony przez siebie fant, a ponieważ prowadzący skutecznie pomagali losowi, więc wszystkie zabawki, gry planszowe, puzzle szybko znalazły nowych właścicieli i buzia każdego dziecka była uśmiechnięta. A ponieważ święta tuż-tuż, więc na kiermaszu można też było kupić piękne ozdoby bożonarodzeniowe i posłuchać świątecznych melodii, które towarzyszyły całej imprezie.

Dzięki zaangażowaniu i dobremu sercu uczestników: dzieci przedszkolnych i szkolnych, ich rodziców i pracowników udało się pozyskać fundusze na zakup artykułów oczekiwanych przez tę rodzinę.

Dziękujemy wszystkim szlachetnym ludziom o wielkich sercach!

Dziękujemy Pani Robercie Hys za organizację, Radzie Rodziców za pomoc oraz Pani Paulinie Sadlak za zdjęcia.

galeria