III Turniej o Puchar Wójta Gminy Krasnystaw

02 października 2019 r. na stadionie w Siennicy Nadolnej rozegrany został III Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Krasnystaw dla uczniów szkół podstawowych, którego organizatorem był Zespół Nr 3 Przedszkola i Szkoły Podstawowej w Krasnymstawie oraz Uczniowski Klub Sportowy „Trójka” Krasnystaw.

W rozgrywkach wzięło udział 6 drużyn reprezentujących Szkoły Podstawowe z Jaślikowa, Małochwieja Dużego, Krupego, Siennicy Nadolnej, Krasnegostawu oraz na zaproszenie organizatora Szkoła Podstawowa z Siedlisk Drugich.

Patronem Turnieju był Wójt Gminy Krasnystaw pani Edyta Gajowiak - Powroźnik, a w jej zastępstwie zwycięzców uhonorował Sekretarz Gminy Krasnystaw pan Krzysztof Gałan. Spotkania były bardzo zacięte, a poziom wysoki.

6 Szkoła Podstawowa Krupe 5 0 0-15

III Turniej wygrali uczniowie Szkoły Podstawowej z Siedlisk Drugich, a II miejsce zajęła Szkoła Podstawowa z Siennicy Nadolnej. Trzecie miejsce i brązowe medale przypadły uczniom ze Szkoły Podstawowej nr 3 z Krasnegostawu.

Najlepszym brakarzem wybrano zawodnika ze Szkoły Podstawowej nr 3
z Krasnegostawu Bartłomieja Jaremka, a najlepszym piłkarzem został Daniel Augustyński ze Szkoły Podstawowej z Siedlisk Drugich.

Nagrody, puchary i napoje dla zawodników ufundowali: Gmina Krasnystaw, Zespół Nr 3 Przedszkola i Szkoły Podstawowej w Krasnymstawie, UKS Trójka Krasnystaw.