Ferie zimowe na nartach 2019

Mamy półmetek ferii zimowych :) Przez pierwszy tydzień mieliśmy 5 wyjazdów, 4 ogniskowe grille, 40 uczniów gotowych do spędzenie czasu na stoku, a nie przy komputerze lub smartfonie ;), wszystkich przeszkolonych w jeździe na nartach, wjeżdżających wyciągiem i zjeżdżających z góry, a do tego wszystkich kosztujących uroku kiełbasek, boczku i innych ogniskowych potraw.

Mam nadzieję, że miło spędziliście czas wraz z opiekunami: Pawłem Haładyjem i Krzysztofem Kowalczykiem ;) Dziękujemy również rodzicom i dziadkom naszych uczniów, którzy nam pomagali w opiece i organizacji. Dziękujemy za każde miłe słowo, które usłyszeliśmy w trakcie organizacji wyjazdów od rodziców i od Was drodzy uczniowie. Wasza radość jest naszą radością :) :) Ale jak wiecie to jeszcze nie koniec ... ;) (Wyjazdy były realizowane w ramach projektu "Upowszechniania sportów zimowych").

Więcej zdjęć na Facebook'u