Rejonowe Zawody Pływackie w Zamościu

W dniu 27 listopada 2018 r. na krytej pływalni Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu odbyły się rejonowe zawody pływackie w ramach igrzysk dzieci i młodzieży organizowane przez Szkolny Związek Sportowy.

W zawodach prawo startu miały dwie drużyny mistrz i wicemistrz z powiatu zamojskiego, krasnostawskiego, tomaszowskiego i hrubieszowskiego.

Reprezentacja dziewcząt Szkoły Podstawowej Nr 3 w Krasnymstawie zajęła IV miejsce drużynowo w składzie: Oliwia Mazurek, Wiktoria Dunaj, Dominika Gadomska, Natalia Dobosz, Agata Ołówka, Nikola Krzyżanowska oraz Klaudia Żuk.

W pływaniu indywidualnym w kategorii igrzysk dzieci stylem grzbietowym na 50 m. Dominika Gadomska zajęła IV miejsce. Natomiast w kategorii igrzysk młodzieży Emilia Mazurek zajęła V miejsce stylem grzbietowym na 50 m. Opiekunem był Paweł Haładyj.