Remont przedszkola

Dziękujemy rodzicom i radzie rodziców naszego Przedszkola Nr 3 w Krasnymstawie za niezwykle ciężką, 2 tygodniową pracę przy remoncie pomieszczeń przedszkola! Dzięki pracy rodziców udało się gruntownie wyremontować całą salę dla dzieci młodszych, toalety, gdzie ułożono płytki, nowe kompakty i baterie. W sali dla dzieci starszych wmontowano nową baterię z umywalką i podgrzewaczem oraz ułożono płytki. 

Dziękujemy sponsorom, którzy udostępnili rodzicom materiały do remontu.
Dziękujemy różnym firmom i osobom prywatnym, którzy za darmo!!!! (tak to prawda i niespotykane w naszych czasach) pomagały w remoncie i przekazywały różne potrzebne rzeczy do przedszkola. 

Kto nie widział to nie wie ile ten remont kosztował sił, czasami nerwów i poświęcenia swojego wolnego czasu. Ale życie polega na tym aby coś dawać od siebie dla innych, a nie tylko się przyglądać i krytykować - jak to My Polacy lubimy najbardziej. 

Dlatego remont ten będzie na lata, dla obecnych dzieciaków chodzących do przedszkola, innych dzieci, które do nas przyjdą, też dla tych które dopiero są w planach. Jeszcze raz dziękuję rodzicom za zaangażowanie. A na koniec dziękuję radnym z naszego szkolnego okręgu, którzy intensywnie pracują nad pomocą nam w remoncie drugiej sali i trzymają rękę na pulsie ...