Jasełka 2018

Zgodnie z tradycją uczniowie nasi, pod opieką pani Jolanty Leszczyńskiej, przygotowali wspaniałe Jasełka. Premiera przedstawienia odbyła się na spotkaniu opłatkowym w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Krasnymstawie, gdzie nasi uczniowie wspólnie z uczniami SOSW przybliżyli nam historię narodzenia Jezusa Chrystusa. :)

 Tym razem już samodzielnie przedstawienie zaprezentowali swoim kolegom i koleżankom z naszej szkoły. Były piękne kolędy wspólnie śpiewane i wspaniała świąteczna atmosfera. Jasełka zakończyły się odczytaniem ewangelii i podzieleniem się opłatkiem przez całą społeczność szkolną. Następnie każda klasa zasiadła przy suto zastawionym stole. :) Dziękujemy rodzicom, którzy zorganizowali kiermasz cista i stroików bożonarodzeniowych oraz Leszkowi Darmochwałowi za przygotowanie muzyczne i Agnieszce Jasińskiej za przygotowanie pięknej dekoracji. :) Dziękujemy też wszystkim uczniom, którzy tak chętnie przygotowali uroczystość i tak chętnie w niej uczestniczyli. :)

Więcej zdjęć na Facebook'u.